Home Privreda Oglas za posao – Dispečer
Oglas za posao – Dispečer

0
0

GS- Tvornica Mašina Travnik d.o.o. Travnik objavljuje oglas za prijem radnika na sljedeće pozicije:

1. Dispečer

          Kratki opis poslova:

sortiranje izrezanih pozicija prema planu za mašinsku obradu poluproizvoda,
sortiranje pozicija u skladištu poluproizvoda nakon mašinske obrade,
svakodnevna briga o realizaciji plana za mašinsku obradu poluproizvoda.

2. Skladištar poluproizvoda

sortiranje pozicija u skladištu poluproizvoda nakon rezanja na pantografu i testeri,
isporuka spremnih pozicija za sklop na radno mjesto prema planu sastavljanja,
svakodnevna briga i poštivanje plana sastavljanja sklopova.

Uslovi koje kandidati trebaju ispunjavati:

spremnost na rad u industrijskim uslovima,
spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje,
posjedovanje radnog iskustva na traženim poslovima je poželjno,

ali nije neophodno.

Ukoliko ste zainteresovani svoju prijavu možete:

popuniti na našoj web stranici: https://gs-tmt.com/zaposljenje/?lang=bs
poslati putem e-maila: posao@gs-tmt.com sa naznakom: Prijava na OglasDispečer ili  Prijava na Oglas „Skladištar poluproizvoda

LEAVE YOUR COMMENT

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *