Home Privreda GS-TMT, Oglas za posao
0

GS-TMT, Oglas za posao

0
0

1 Kontrolor antikorozivne zaštite – 1 izvršilac

2 Zavarivač

3 Bravar

4 Lakirer

5 Operater na CNC mašinama

Uslovi :Za poziciju br.1 Kontrolor antikorozivne zaštite

  • Stručna sprema – VSS hemijsko inžinjerstvo/hemijska tehnologija
  • Poželjno radno iskustvo na traženim poslovima
  • Poznavanje stranog jezika – engleski ili njemački jezik
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, SolidWorks)
  • Odgovornost, pouzdanost, sistemtičnost
  • Sklonost stalnom usavršavanju i učenju
  • Poželjno poznavanje tehničkih crteža i dokumentacije

Opis poslova:

  • Vizuelna kontrola komada nakon sušenja
  • Provjera ispravnosti procesa grundiranja/lakiranja na osnovu tehničke dokumentacije (provjera površina koje se zaštićuju prije procesa grundiranja / lakiranja u skladu sa zahtjevima projekta)
  • Mjerenje debljine suhog sloja premaza, sjaja, RALa, te hrapavosti, evaluacija izmjerenih rezultata u skaldu sa standardima i zahtjevima projekta, evidencija rezultata putem mjernih protokola, te ukoliko se za to ukaže potreba, prijava neusklađenosti putem aplikacije
  • Osiguravanje ispravnosti mjernih uređaja, praćenje planiranih termina kalibracije istih
  • Ispitivanje adhezije premaza

Za traženu poziciju nudimo Vam:

  • Rad u uspješnoj i savremenoj kompaniji i dobre uslove rada
  • Stimulativna primanja za uspješno izvšene poslove
  • Profesionalno usavršavanje i napredovanje
  • Ugodno radno okruženje

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju biografiju možete dostavititi na :

  • e-mail: posao@gs-tmt.com,
  • dostaviti lično ili preporučenom poštom poslati na adresu:

GS – Tvornica mašina Travnik d.o.o.Travnik

Slimena b.b.

72270 Travnik

Bosna i Hercegovina

sa naznakom: „Prijava na oglas za kontrolor AKZ“

Kandidati, koji uđu u uži krug selekcije biće pozvani na testiranje i intervju.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.

Uslovi :Za poziciju br.

2 Zavarivač

3 Bravar

4 Lakirer

Pozivamo sve zainteresovane kandidate, koji posjeduju radno iskustvo na traženim poslovima, srednju stručnu spremu, koji su prepoznatljivi u svom okruženju kao organizirani, precizni i odgovornog pristupa radu da se prijave.

U našem radnom okruženju nudimo vam rad na izazovnim projektima, te stimulativna primanja uz osiguran profesionalni i osobni razvoj, obuku i usavršavanje.

Ako smatrate ovaj oglas prilikom da nam se predstavite i zainteresirani ste za navedene poslove, Vašu biografiju možete dostaviti  na:

Dodatne informacije možete dobiti pozivom na broj : 030 519 330.

LEAVE YOUR COMMENT

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *