Home Privreda GS-TMT oglas za posao – Kontrolor dimenzija zavarenih konstrukcija – 1 izvršilac
0

GS-TMT oglas za posao – Kontrolor dimenzija zavarenih konstrukcija – 1 izvršilac

0
0

Želite li da nam se pridružite i budite dio uspješnog tima, prijavite se na oglas za poziciju:

Kontrolor dimenzija zavarenih konstrukcija – 1 izvršilac

Uslovi :

  • Stručna sprema – VSS mašinski inžinjer
  • Poželjno radno iskustvo na traženim poslovima
  • Poznavanje stranog jezika – engleski ili njemački jezik
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, SolidWorks)
  • Odgovornost, pouzdanost, sistematičnost
  • Sklonost k stalnom usavršavanju i učenju
  • Poželjno poznavanje tehničkih crteža i dokumentacije
  • Spremnost na rad u smjenama

Opis poslova:

  • Mjerenje pozicija i sklopova (uz upotrebu mehaničkih mjernih instrumenata, te klasične mjerne mašine)
  • Izrada mjernih protokola
  • Predlaganje unapređenja i poboljšanja procesa mjerenja
  • Tehnologija mjerenja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju biografiju možete dostavititi na :

  • e-mail: posao@gs-tmt.com,
  • dostaviti lično ili preporučenom poštom poslati na adresu:

GS – Tvornica mašina Travnik d.o.o.Travnik

Slimena b.b.

72270 Travnik

Bosna i Hercegovina

sa naznakom: „Prijava na oglas za kontrolora dimenzija zavarenih konstrukcija

Kandidati, koji uđu u uži krug selekcije biće pozvani na testiranje i intervju.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.

LEAVE YOUR COMMENT

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *